AG SEASIDE REAL ESTATE
  1. pl
  2. de
  3. en

Willa Rewal

02 grudnia 2021

Cena: 429 000 Euro

Data dodania ogłoszenia:

Szczegóły/Opis:

Na sprzedaż duża 433 m2 Willa w Rewalu, jednej z najczęściej odwiedzanych miejscowości na zachodnim wybrzeżu Polski. Rewal słynie z wielu atrakcji turystycznych i atrakcyjnych sąsiednich miejscowości, które skupia jedna gmina tj. Niechorze, Pobierowo, Trzęsacz, Pogorzelica . Obiekt znajduje się na osiedlu domów w niedalekiej odległości od centrum ok.10 minut i odległości od morza ok.15 minut. Budynek zlokalizowany na ogrodzonej działce ok.650 m2 z tarasem 16 m2, składający się z piwnicy 37 m2, garażu 50 m2, parteru na którym znajdują się 4 pokoje z kuchnią, jadalnią i łazienką, 1 piętra z 5 pokojami oraz poddasza z 2 pokojami.

Willa wybudowana w 2008 roku do użytku całorocznego, ocieplona o grubości muru wraz z ociepleniem ponad 40 cm, w pełni wyposażona i umeblowana.  

Idealnie nadaje się do zamieszkania, a także do wynajmu krótkoterminowego dla turystów. Z uwagi na powierzchnię, liczbę pomieszczeń i możliwości korzystania przez cały rok nieruchomość jest dobrą inwestycją i lokatą kapitału z przyspieszoną stopą zwrotu.

 

Zdjęcia nieruchomości

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU