Copyright © 2021 AG-SRE.EU

Designed by Photo & Design

Polityka Prywatności

AG SEASIDE REAL ESTATE

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

Zdjęcia nieruchomości

Do sprzedania podwójny apartament w miejscowości turystycznej REWAL (woj. zachodniopomorskie), odległość do morza i centrum miasta około 450 m. 

Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych apartamentów. Całkowita powierzchnia: 75mkw. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu – brama zamykana z pilota. Każdy z apartamentów przeznaczony jest dla 4 osób z możliwością dostawki.
Apartament o powierzchni 35 m2 położony na pierwszym piętrze składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki oraz 15 m2 tarasu z meblami ogrodowymi. W salonie znajdują się dwie rozkładane dwuosobowe kanapy oraz kominek. 
 
Drugi apartament o pow. 35 m2 znajduje się na drugim piętrze i składa się z klatki schodowej, salonu z kuchnią i korytarzem, łazienką, sypialnią z łóżkiem małżeńskim. Rozkładana kanapa znajduje się w salonie. Każdy z apartamentów wyposażony jest m.in. w łazienkę z ubikacją i umywalką ( I piętro- prysznic, II piętro wanna), meble, TV 40", lodówka w zabudowie, płyta ceramiczna i czajnik elektryczny. Kuchnie są w pełni wyposażone. Dla mieszkania przynależy jeden parking.
 
NIERUCHOMOŚĆ Świetnie nadająca się na inwestycje jako apartamenty turystyczne do wynajmu. 

 

 

Szczegóły/Opis:

Data dodania ogłoszenia:

Cena:  169 000,00 Euro 165 000,00 Euro

15 września 2021

Rewal - podwójny Apartament

  1. pl
  2. de
  3. en
AG SEASIDE REAL ESTATE