AG SEASIDE REAL ESTATE

  1. pl
  2. de
  3. en

Ośrodek wypoczynkowy 5 domków mieszkalnych w Niechorzu

30 listopada 2022

Cena: 399 000 Euro netto + Vat 8%  349 000 Euro netto + vat 8%

Data dodania ogłoszenia:

Szczegóły/Opis:

Oferujemy do sprzedaży nowy wybudowany w 2019 roku ośrodek wypoczynkowy znajdujący się w znanej turystycznej miejscowości Niechorze. Ośrodek znajduje się w dzielnicy nowopowstałych ośrodków, pensjonatów, domków w bliskiej odległości ok.600 m od morza. Zlokalizowany jest tuz przy granicy Niechorza i Rewala  Niechorze to mocno rozwinięta miejscowość turystyczna w gminie Rewal w niedalekiej odległości od kurortów Kołobrzeg, Międzyzdroje, Pobierowo, Świnoujście. W Niechorzu znajduje się przepiękna latarnia morska jedna z największych w Polsce oraz wiele atrakcji turystycznych m.in. motylarnia, park miniatur latarni morskich, kolej wąskotorowa, muzeum figur woskowych, wystawa lego, oceanarium, ścieżki rowerowe i jezioro Liwia Łuża oraz piękne szerokie plaże, znane pensjonaty, hotele, apartamenty. W planach jest też wiele nowych inwestycji m.in. molo i przystań.

Domki o powierzchni 63 m2 usytułowane są na działce o powierzchni 985 m2. Nieruchomość całkowicie zagospodarowana, posiada parking na 8-10 samochodów, plac zabaw. Domki 8 osobowe w pełni wyposażone przystosowane do wynajmu i obsługi turystycznej. Każdy z nich składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienką na parterze oraz 2 sypialniami na piętrze.

Jest to gotowy działający biznes, od 2 sezonów letnich przynoszący spore przychody.

Możliwość przystosowania obiektu pod działanie całoroczne z uwagi na zarejestrowanie domków jako domki mieszkalne jednorodzinne, co również wpływa na niższe opłaty podatkowe.

Doskonała lokata kapitału i inwestycja.

Zapraszamy do kontaktu

 

Zdjęcia nieruchomości

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU