AG SEASIDE REAL ESTATE
  1. pl
  2. de
  3. en

Ośrodek - oferta specjalna

07 grudnia 2022

Cena: 1 299 000 EURO

Data dodania ogłoszenia:

Szczegóły/Opis:

Do sprzedania kompleksowy Ośrodek 3,5 ha – 3 działki, 10 domków, 2 domy, apartament, wszystko w pełni wyposażone, dodatkowo pole kempingowe z oczkiem wodnym niedaleko Darłówka. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Zakrzewo (Górne morena czołowa -60 m n.p.m. najwyższe wzniesienie w okolicy) – Darłowo.

Obszar rekreacyjny i wypoczynkowy w odległości od morza ok.3700 m Darłowo, Darłówko, do jeziora ok.1800m

Wielkość działki 34497 m2,ogrodzona,wszystkie media, prąd i woda oraz kanalizacja, gaz i światłowód w drodze..

Nieruchomość składa się z 3 działek – pierwsza z nich o pow.2200m2 z dużym 240 m2 klimatycznym domem z antykami oraz drugim starym domem do remontu z 1830 roku. W 2016 roku został dobudowany budynek gospodarczy.

Druga działka o pow.29197 m2 to przepiękny i malowniczy ogród (ponad 3000 roślin) z zabudową letniskową składającą się z 10 drewnianych klimatycznych domków 4 osobowych, oddalonych od siebie tak aby zapewnić swobodę i intymność każdemu z gości. Reszta powierzchni to staw rybny, pole lawendowe, młody sad, ogród warzywny oraz naturalna łąka. Na części graniczącej z drogą istnieje możliwość wybudowania całorocznego domu.

Trzecia działka 3100m2 to teren produkcji rolnej.

Duży dom mieszkalny o pow. ponad 240 m2 składa się z 7 pokoi, salonu, 2 kuchni, 3 łazienek, garderoby, pracowni i pom. gospodarczego. Wykończony w stylu starodawnym z licznymi antykami połączonym z nowoczesnością. Z budynku wydzielono osobny apartament letni z niezależnym wejściem dla turystów z całego świata. Ogrzewanie domu jest różnorodne, z kominka z rozprowadzeniem powietrznym, elektryczny piec c.o., koza 29kw z płaszczem wodnym, ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni i łazienkach.

Cała posesja zasilana energią własną z instalacji fotowoltaicznej o mocy 10kW z możliwością rozbudowy.

Dojazd do obiektu dobry drogą asfaltową ostatnie 150 m drogą z płyt betonowych.

Teren widokowo bardzo atrakcyjny, a sama działka może pomieścić jeszcze kilka inwestycji. Bardzo duży potencjał.

Doskonała inwestycja i wiele możliwości tj. prowadzenie biznesu, sprzedaż, podział i sprzedaż, wybudowanie kolejnych domów lub małych domków bez pozwolenia, rozwinięcie pola kempingowego, przebudowa domu w pensjonat, wynajem do firm itp.

Sprzedaż akt notarialny PCC.

 

Zdjęcia nieruchomości

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU