AG SEASIDE REAL ESTATE

  1. pl
  2. de
  3. en

Jesteśmy pośrednikami nieruchomości polskiego wybrzeża bałtyckiego, skierowanych do sprzedaży na terenach UE. Wychodzimy naprzeciw obcokrajowcom, chcąc pomóc w zakupie wymarzonych nadmorskich nieruchomości. Wiemy, że dla wielu z nich byłoby to niemożliwe bez takiej pomocy i wsparcia. Zakup nieruchomości nadmorskich to najczęściej realizacja marzeń, lokata w przyszłość lub inwestycja krótko i długo terminowa.

Sami kiedyś marzyliśmy o posiadaniu nieruchomości nadmorskiej, co zrealizowało się w 2018 roku i obecnie jesteśmy właścicielami ośrodka w miejscowości Niechorze. Dzięki temu powstał pomysł, żeby dzielić się doświadczeniem i wsparciem dla innych dążących do zakupu własnej nieruchomości.

Jeden z nas działa i mieszka na terenie Polski pozyskując wyjątkowe oferty sprzedaży, drugi z nas działa i mieszka na terenie Niemiec promując oferty, obsługując klientów pragnących zrealizować zakup własnych nieruchomości.

Posiadamy atrakcyjne oferty sprzedaży nadmorskich apartamentów, domów, pensjonatów, ośrodków wczasowych, lokali użytkowych i gastronomicznych, a przede wszystkim w bardzo szerokim wyborze działki (grunty) w pasie nadmorskim województwa Zachodniopomorskiego.

Nie ograniczamy naszej oferty jedynie do nieruchomości nadmorskich, ale również posiadamy wyselekcjonowane, atrakcyjne i ekskluzywne obiekty w innych regionach Polski. Oferujemy nieruchomości zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla klientów biznesowych.

 

Posiadamy odpowiednie certyfikaty do wykonywania pracy pośrednika.

 

     

O NAS

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU