AG SEASIDE REAL ESTATE

  1. pl
  2. de
  3. en

Kompleks budynków biurowo produkcyjnych

02 maja 2021

Cena: 5.900 000 Euro + vat 5 800 000,00 Euro + vat

Data dodania ogłoszenia:

Szczegóły/Opis:

Kompleks działek zabudowany zespołem budynków produkcyjnych, użytkowych, biurowych i garażowych powstałych w latach pięćdziesiątych, sześćdziesiątych rozbudowywanych i remontowanych po 2000 roku.

Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 22693 m2 z prawem użytkowania wieczystego wraz z zespołem budynków własnościowych o powierzchni 13585 m2 z przeznaczeniem przemysłowo-usługowym, socjalno-biurowym i garażowym. Zlokalizowana przy centrum miasta Bielsko-Biała w strefie przemysłowej.

Budynki aktualnie użytkowane, częściowo wyremontowane na zewnątrz i wewnątrz, w dobrym stanie technicznym z dwustronnym dojazdem. Nieruchomość oświetlona posiada utwardzone asfaltem i kostką brukową drogi wewnętrzne i parkingi. Ogrodzona trwałym ogrodzeniem, bramą i szlabanem automatycznym. Teren uzbrojony posiada prąd, wodę, kanalizację, sieci teletechniczne i własne zbiorniki na gaz.

W skład kompleksu wchodzą: dwa budynki biurowo-mieszkalne przystosowane pod biura i wyremontowane miejsca noclegowe dla pracowników, w jednym z nich na parterze bar-restauracja, jeden duży budynek produkcyjno-przemysłowy i magazynowy, jeden budynek warsztat samochodowy, jeden budynek wulkanizacja oraz jeden budynek piekarnia i duże parkingi.

Kompleks posiada duży potencjał zarobkowy pod kątem dzierżawy, wynajmu lub prowadzenia własnej działalności o charakterze przemysłowym, usługowym, biurowym, administracyjnym

 

Zdjęcia nieruchomości

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU