AG SEASIDE REAL ESTATE
  1. pl
  2. de
  3. en

Apartament Niechorze 84,26 m2

23 listopada 2021

Cena: 319 000 Euro + 23 % VAT

Data dodania ogłoszenia:

Szczegóły/Opis:

Do sprzedaży luksusowy apartament 84,26 m2 nad samym morzem bezpośrednio przy zejściu na plażę w Niechorzu jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce na zachodnim pomorzu. Odległość od morza to jedynie 70 m, od stacji PKP i ścisłego centrum 500 m oraz od jeziora „Liwia Łuża” 600 m. Jest to inwestycja w stanie deweloperskim, gotowa z pełną własnością do lokalu i własną księgą wieczystą.

Apartament znajduje się na parterze, posiada widok na morze, piękny przynależny ogródek zewnętrzny 130 m2 oraz miejsce parkingowe na terenie posesji w cenie inwestycji.

Na dachu budynku znajduje się zielony taras na wysokości 13 m z pięknym widokiem panoramy morskiej i okolicy.

Cały teren jest ogrodzony, monitorowany. Dostępne media woda, kanalizacja, prąd oraz światłowód. Lokal może być wykończony i wyposażony w wysokim standardzie (koszty zależne od cen rynkowych). Budynek proekologiczny wyróżniający się wysoką izolacyjnością, systemem okien trzyszybowych, zainstalowaniem powietrznych pomp ciepła, stosowaniem urządzeń do wentylacji mechanicznej i rekuperacji oraz filtrów HEPA, co jest idealnym rozwiązaniem dla alergików. Dzięki wymienionym rozwiązaniom budynek gwarantuje niższą temperaturę latem, a wyższą zimą przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacyjnych.

Nieruchomość idealna do wypoczynku, zamieszkania, a także jako całoroczna inwestycja obsługi turystycznej. Możliwość podpisania umowy z firmą obsługującą kompleksowo najem krótkoterminowy. Istnieje również możliwość całkowitego zwrotu podatku VAT nadpłaconego przy zakupie.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Zdjęcia nieruchomości

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU