Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU

Designed by Photo & Design

Polityka Prywatności

AG SEASIDE REAL ESTATE

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

Zdjęcia nieruchomości

Do sprzedaży luksusowy apartament 84,26 m2 nad samym morzem bezpośrednio przy zejściu na plażę w Niechorzu jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce na zachodnim pomorzu. Odległość od morza to jedynie 70 m, od stacji PKP i ścisłego centrum 500 m oraz od jeziora „Liwia Łuża” 600 m. Jest to inwestycja w stanie deweloperskim, gotowa z pełną własnością do lokalu i własną księgą wieczystą.

Apartament znajduje się na parterze, posiada widok na morze, piękny przynależny ogródek zewnętrzny 130 m2 oraz miejsce parkingowe na terenie posesji w cenie inwestycji.

Na dachu budynku znajduje się zielony taras na wysokości 13 m z pięknym widokiem panoramy morskiej i okolicy.

Cały teren jest ogrodzony, monitorowany. Dostępne media woda, kanalizacja, prąd oraz światłowód. Lokal może być wykończony i wyposażony w wysokim standardzie (koszty zależne od cen rynkowych). Budynek proekologiczny wyróżniający się wysoką izolacyjnością, systemem okien trzyszybowych, zainstalowaniem powietrznych pomp ciepła, stosowaniem urządzeń do wentylacji mechanicznej i rekuperacji oraz filtrów HEPA, co jest idealnym rozwiązaniem dla alergików. Dzięki wymienionym rozwiązaniom budynek gwarantuje niższą temperaturę latem, a wyższą zimą przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacyjnych.

Nieruchomość idealna do wypoczynku, zamieszkania, a także jako całoroczna inwestycja obsługi turystycznej. Możliwość podpisania umowy z firmą obsługującą kompleksowo najem krótkoterminowy. Istnieje również możliwość całkowitego zwrotu podatku VAT nadpłaconego przy zakupie.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Szczegóły/Opis:

Data dodania ogłoszenia:

Cena: 319 000 Euro + 23 % VAT

23 listopada 2021

Apartament Niechorze 84,26 m2

  1. pl
  2. de
  3. en
AG SEASIDE REAL ESTATE