Copyright © 2021 AG-SRE.EU

Designed by Photo & Design

Polityka Prywatności

AG SEASIDE REAL ESTATE

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

Zdjęcia nieruchomości

Oferujemy apartament 45 m2 w kompleksie nowoczesnych apartamentowców w Grzybowie jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce na zachodnim pomorzu zlokalizowanym 7 km od Kołobrzegu.

Grzybowo to mała miejscowość leżąca w Zatoce Grzybowskiej rozciągającej się na długości 7 km. Okolica bogata w malownicze ścieżki rowerowe wzdłuż morza, stadninę koni i park rozrywki „Dziki Zachód”.

Nowoczesny kompleks apartamentowo-hotelowy znajduje się bliskiej odległości od plaży ok 100 m, jest ogrodzony, posiada basen otwarty, kryty, plac zabaw, wiaty rowerowe i wypoczynkowe. Cała inwestycja to 9 budynków ponad 100 apartamentów z czego 3 budynki są zakończone i sprzedane. Kolejny budynek z podanym apartamentem będzie oddany w czerwcu 2023 roku.

Apartament 3 pokojowy znajduje się na 1. piętrze wraz z przynależnym balkonem zewnętrznym o powierzchni 13,4 m2. Dostępne media: elektryka, wod-kan, c.o. (ogrzewanie c.o. przez kotłownie gazową). Stan deweloperski z możliwością wykończenia pod klucz za dodatkową opłatą. Dodatkowo możliwość zakupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 20 tys. Euro netto + 23%Vat.

Istnieje również możliwość całkowitego zwrotu podatku 23%VAT nadpłaconego przy zakupie oraz możliwość obsługi wynajmu do obsługi turystycznej przez profesjonalną firmę.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Szczegóły/Opis:

Data dodania ogłoszenia:

Cena: 149 000 Euro

09 grudnia 2021

Apartament nadmorski Grzybowo 45m2

  1. pl
  2. de
  3. en
AG SEASIDE REAL ESTATE