AG SEASIDE REAL ESTATE
  1. pl
  2. de
  3. en

Apartament nadmorski Grzybowo 45m2

09 grudnia 2021

Cena: 149 000 Euro

Data dodania ogłoszenia:

Szczegóły/Opis:

Oferujemy apartament 45 m2 w kompleksie nowoczesnych apartamentowców w Grzybowie jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce na zachodnim pomorzu zlokalizowanym 7 km od Kołobrzegu.

Grzybowo to mała miejscowość leżąca w Zatoce Grzybowskiej rozciągającej się na długości 7 km. Okolica bogata w malownicze ścieżki rowerowe wzdłuż morza, stadninę koni i park rozrywki „Dziki Zachód”.

Nowoczesny kompleks apartamentowo-hotelowy znajduje się bliskiej odległości od plaży ok 100 m, jest ogrodzony, posiada basen otwarty, kryty, plac zabaw, wiaty rowerowe i wypoczynkowe. Cała inwestycja to 9 budynków ponad 100 apartamentów z czego 3 budynki są zakończone i sprzedane. Kolejny budynek z podanym apartamentem będzie oddany w czerwcu 2023 roku.

Apartament 3 pokojowy znajduje się na 1. piętrze wraz z przynależnym balkonem zewnętrznym o powierzchni 13,4 m2. Dostępne media: elektryka, wod-kan, c.o. (ogrzewanie c.o. przez kotłownie gazową). Stan deweloperski z możliwością wykończenia pod klucz za dodatkową opłatą. Dodatkowo możliwość zakupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 20 tys. Euro netto + 23%Vat.

Istnieje również możliwość całkowitego zwrotu podatku 23%VAT nadpłaconego przy zakupie oraz możliwość obsługi wynajmu do obsługi turystycznej przez profesjonalną firmę.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Zdjęcia nieruchomości

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU