AG SEASIDE REAL ESTATE
  1. pl
  2. de
  3. en

Apartament nadmorski GRZYBOWO 40m2

03 grudnia 2022

Cena: 159 000 Euro brutto

Data dodania ogłoszenia:

Szczegóły/Opis:

Oferujemy gotowy apartament inwestycyjny o powierzchni 40 m2 w kompleksie nowoczesnych apartamentowców w Grzybowie jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce na zachodnim pomorzu zlokalizowanym 5-7 km od Kołobrzegu.

Grzybowo to mała miejscowość leżąca w Zatoce Grzybowskiej rozciągającej się na długości 7 km. Okolica bogata w malownicze ścieżki rowerowe wzdłuż morza, stadninę koni i park rozrywki „Dziki Zachód”

Nowoczesny kompleks apartamentowo-hotelowy znajduje się bliskiej odległości od plaży ok100 m, jest ogrodzony, posiada basen otwarty, kryty, plac zabaw, wiaty rowerowe i wypoczynkowe. Cała inwestycja to 9 budynków ponad 100 apartamentów z czego 3 budynki są zakończone i sprzedane. Kolejny budynek będzie oddany do końca 2022 roku, a następny w czerwcu 2023 roku.

W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka. W aneksie kuchennym znajduje się wysokiej klasy zabudowa meblowa wraz ze sprzętem AGD. W sypialniach zabudowano szafy, pozwalające uporządkować przestrzeń. Apartament wykończony z materiałów dobrej jakości, na podłogach deska barlinecka, w łazience gresy oraz armatura Villeroy&Boch. Z salonu piękny widok na zachód słońca.

Dodatkowo do apartamentu należy dokupić miejsce postojowe, które znajduje się tuż przy wejściu do budynku (cena 6 900EUR); oraz komórkę lokatorską na piętrze (2 900 EUR).

 

Istnieje również możliwość zwrotu podatku VAT

Zapraszamy do kontaktu.

 

Zdjęcia nieruchomości

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU