Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU

Designed by Photo & Design

Polityka Prywatności

AG SEASIDE REAL ESTATE

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

Zdjęcia nieruchomości

Oferujemy gotowy apartament inwestycyjny o powierzchni 40 m2 w kompleksie nowoczesnych apartamentowców w Grzybowie jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce na zachodnim pomorzu zlokalizowanym 5-7 km od Kołobrzegu.

Grzybowo to mała miejscowość leżąca w Zatoce Grzybowskiej rozciągającej się na długości 7 km. Okolica bogata w malownicze ścieżki rowerowe wzdłuż morza, stadninę koni i park rozrywki „Dziki Zachód”

Nowoczesny kompleks apartamentowo-hotelowy znajduje się bliskiej odległości od plaży ok100 m, jest ogrodzony, posiada basen otwarty, kryty, plac zabaw, wiaty rowerowe i wypoczynkowe. Cała inwestycja to 9 budynków ponad 100 apartamentów z czego 3 budynki są zakończone i sprzedane. Kolejny budynek będzie oddany do końca 2022 roku, a następny w czerwcu 2023 roku.

W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka. W aneksie kuchennym znajduje się wysokiej klasy zabudowa meblowa wraz ze sprzętem AGD. W sypialniach zabudowano szafy, pozwalające uporządkować przestrzeń. Apartament wykończony z materiałów dobrej jakości, na podłogach deska barlinecka, w łazience gresy oraz armatura Villeroy&Boch. Z salonu piękny widok na zachód słońca.

Dodatkowo do apartamentu należy dokupić miejsce postojowe, które znajduje się tuż przy wejściu do budynku (cena 6 900EUR); oraz komórkę lokatorską na piętrze (2 900 EUR).

 

Istnieje również możliwość zwrotu podatku VAT

Zapraszamy do kontaktu.

 

Szczegóły/Opis:

Data dodania ogłoszenia:

Cena: 159 000 Euro brutto

03 grudnia 2022

Apartament nadmorski GRZYBOWO 40m2

  1. pl
  2. de
  3. en
AG SEASIDE REAL ESTATE