AG SEASIDE REAL ESTATE
  1. pl
  2. de
  3. en

Apartament nadmorski GRZYBOWO

20 grudnia 2022

Cena: 159 000 Euro netto + 23% VAT (faktura Vat bez PCC)

Data dodania ogłoszenia:

Szczegóły/Opis:

Oferujemy gotowy apartament inwestycyjny o powierzchni ok 38 m2 w kompleksie nowoczesnych apartamentowców w Grzybowie jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce na zachodnim pomorzu zlokalizowanym 5-7 km od Kołobrzegu.

Grzybowo to mała miejscowość leżąca w Zatoce Grzybowskiej rozciągającej się na długości 7 km. Okolica bogata w malownicze ścieżki rowerowe wzdłuż morza, stadninę koni i park rozrywki „Dziki Zachód”

Nowoczesny kompleks apartamentowo-hotelowy znajduje się bliskiej odległości od plaży ok100 m, jest ogrodzony, posiadał będzie basen otwarty, kryty, plac zabaw, wiaty rowerowe i wypoczynkowe. Cała inwestycja to 9 budynków ponad 100 apartamentów z czego 3 budynki są zakończone i sprzedane. Kolejny budynek będzie oddany do końca 2022 roku, a następny w czerwcu 2023 roku.

Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie. Na podłogach panele winylowe, ściany gładzone malowane. Wysokiej klasy zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD marki BOSCH. Do sypialni prowadzą eleganckie szklane drzwi. W sypialni szafa oraz bardzo dobrej jakości łóżko sypialniane 160x200. Sofa w salonie rozkładana. Zabudowana głęboka szafa w przedpokoju. Z salonu oraz sypialni wyjście na balkon. Apartament całkowicie wyposażony (wyposażenie kuchni, pościele, ręczniki itd). Apartament położony jest od strony zachodniej.

Doskonała inwestycja lub lokata kapitału. Możliwość własnego użytku lub pod wynajem turystyczny.

W cenie apartamentu miejsce postojowe oraz komórka lokatorska.

Istnieje również możliwość całkowitego zwrotu podatku 23 %VAT

 

Zdjęcia nieruchomości

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU