AG SEASIDE REAL ESTATE
  1. pl
  2. de
  3. en

Apartament nadmorski GRZYBOWO

03 grudnia 2022

Cena: 99 000 Euro brutto

Data dodania ogłoszenia:

Szczegóły/Opis:

Oferujemy gotowy apartament inwestycyjny o powierzchni ok.30 m2 w kompleksie nowoczesnych apartamentowców w Grzybowie jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce na zachodnim pomorzu zlokalizowanym 5-7 km od Kołobrzegu.

Grzybowo to mała miejscowość leżąca w Zatoce Grzybowskiej rozciągającej się na długości 7 km. Okolica bogata w malownicze ścieżki rowerowe wzdłuż morza, stadninę koni i park rozrywki „Dziki Zachód”

Nowoczesny kompleks apartamentowo-hotelowy znajduje się bliskiej odległości od plaży, jest ogrodzony, posiada basen otwarty, kryty, plac zabaw, wiaty rowerowe i wypoczynkowe. Cała inwestycja to 9 budynków ponad 100 apartamentów z czego 3 budynki są zakończone i sprzedane.

Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki. Balkon od strony południowej na 2 piętrze w budynku 3 -piętrowym. Mieszkanie wykończone materiałami dobrej jakości (podłogi, łazienka, drzwi wewnętrzne), umeblowane. Aneks kuchenny wraz ze sprzętem AGD. Odległość od morza 400 m. Lokal można przeznaczyć na wynajem krótkoterminowy lub na własny użytek. Bardzo mały czynsz ok.380 pln (ok.80 euro).

Dodatkowo do apartamentu można dokupić miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską – cena łączna 10 000 euro brutto.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Zdjęcia nieruchomości

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU