AG SEASIDE REAL ESTATE
  1. pl
  2. de
  3. en

Apartament nadmorski GRZYBOWO - 28m2

20 grudnia 2022

Cena: 95 000 Euro brutto (faktura z VAT 8%)

Data dodania ogłoszenia:

Szczegóły/Opis:

Oferujemy gotowy apartament inwestycyjny o powierzchni ok.28 m2 w kompleksie nowoczesnych apartamentowców w Grzybowie jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce na zachodnim pomorzu zlokalizowanym 5-7 km od Kołobrzegu.

Grzybowo to mała miejscowość leżąca w Zatoce Grzybowskiej rozciągającej się na długości 7 km. Okolica bogata w malownicze ścieżki rowerowe wzdłuż morza, stadninę koni i park rozrywki „Dziki Zachód”

Nowoczesny kompleks apartamentowo-hotelowy znajduje się bliskiej odległości od plaży ok100 m, jest ogrodzony, posiadać będzie basen otwarty, kryty, plac zabaw, wiaty rowerowe i wypoczynkowe. Strefa wypoczynkowo-rekreacyjna będzie realizowana po wybudowaniu całego obiektu. Cała inwestycja to 9 budynków ponad 100 apartamentów z czego 3 budynki są zakończone i sprzedane. Kolejny budynek będzie oddany do połowy 2023 roku, a następny do końca 2023 roku.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym. W skład apartamentu wchodzi pokój z aneksem kuchennym, garderoba, łazienka oraz balkon 7 m.kw. Mieszkanie wykończone materiałami dobrej jakości (podłogi, łazienka, drzwi wewnętrzne), bez umeblowania. Lokal można przeznaczyć na wynajem krótkoterminowy lub na własny użytek.. Czynsz wynosi ok.300 zł, ogrzewanie z własnej kotłowni, pełna własność lokalu.

 

Zdjęcia nieruchomości

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU