AG SEASIDE REAL ESTATE
  1. pl
  2. de
  3. en

Apartament nadmorski Grzybowo

09 grudnia 2021

Cena: 169 000 Euro

Data dodania ogłoszenia:

Szczegóły/Opis:

Oferujemy apartament 43,83 m2 w kompleksie nowoczesnych apartamentowców w Grzybowie jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce na zachodnim pomorzu zlokalizowanym 7 km od Kołobrzegu.

Grzybowo to mała miejscowość leżąca w Zatoce Grzybowskiej rozciągającej się na długości 7 km. Okolica bogata w malownicze ścieżki rowerowe wzdłuż morza, stadninę koni i park rozrywki „Dziki Zachód”.

Nowoczesny kompleks apartamentowo-hotelowy znajduje się bliskiej odległości od plaży ok. 100 m, jest ogrodzony, posiada basen otwarty, kryty, plac zabaw, wiaty rowerowe i wypoczynkowe. Cała inwestycja to 9 budynków ponad 100 apartamentów z czego 3 budynki są zakończone i sprzedane. Kolejny budynek z podanym apartamentem będzie oddany we wrześniu 2022 roku.

Apartament 2 pokojowy znajduje się na 1. piętrze wraz z przynależnym balkonem zewnętrznym o powierzchni 7,4 m2. Dostępne media: elektryka, wod-kan, c.o. (ogrzewanie c.o. przez kotłownie gazową). Stan deweloperski z możliwością wykończenia pod klucz za dodatkową opłatą. Przygotowana instalacja pod klimatyzację i ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne i drzwi przesuwne w salonie. Dodatkowo możliwość zakupienia miejsca postojowego zewnętrznego w cenie 9 tys. Euro + 23% VAT.

Istnieje również możliwość całkowitego zwrotu podatku 23% VAT nadpłaconego przy zakupie oraz możliwość obsługi wynajmu do obsługi turystycznej przez profesjonalną firmę.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Zdjęcia nieruchomości

Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

AG SEASIDE REAL ESTATE

Polityka Prywatności

Designed by Photo & Design

Copyright © 2021-2023 AG-SRE.EU